Pożar w sylwestrową noc. Jedna osoba nie żyje

2022-12-31 22:15
Pożar w Olkuszu
Autor: Patrol998-Małopolska

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w Olkuszu przy ul. Sobieskiego. Spłonął budynek mieszkalny. Jedna osoba nie żyje.

Pożar w sylwestrową noc. Jedna osoba nie żyje, druga została przewieziona do szpitala

Jak podaje Patrol998 Małopolska, w wyniku pożaru, do którego doszło w sylwestrowy wieczór, śmierć poniosła jedna osoba. O płonącym budynku mieszkalnym przy ul. Sobieskiego w Olkuszu służby zostały zaalarmowane około godz. 21.00 w sobotę 31 grudnia 2022 roku. Na miejsce od razu wysłano służby ratownicze. Zadysponowano m.in. pluton gaśniczy z KP PSP Olkusz oraz OSP KSRG Olkusz.

W wyniku zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba. Drugą udało się wyprowadzić z budynku. Została przewieziona do szpitala.

Pożar budynku mieszkalnego w Olkuszu to nie jedyna interwencja strażaków, do której doszło w sobotę 31 grudnia. W ostatni dzień 2022 roku pożar wybuchł także w Rzozowie w gminie Skawina, gdzie zapalił się budynek gospodarczy. Spłonęły zabudowania z trzema samochodami, na szczęście nie było ofiar.

Krakowska Galeria Plaza przeznaczona do rozbiórki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE