Potężne wyładowania nad Krakowem. Te zdjęcia wbijają w fotel! [GALERIA]

2020-06-28 11:23 NM

W weekend nad Krakowem przeszła burza. Na niebie mogliśmy zobaczyć świetlny, wyjątkowy spektakl. Jeden z mieszkańców stolicy Małopolski, Dominik Kopko zdołał uchwycić "latające" pioruny. Koniecznie zobaczcie naszą galerię!

Od kilku dni nad Polską utrzymują się niebezpieczne fronty atmosferyczne. Przynoszą one bardzo intensywne opady deszczu, burze, silny wiatr, a nawet grad. W wielu miejscach kraju mamy podtopienia, zalane zostały domy i sklepy. Deszcz poważnie uszkodził także drogi, powodując problemy komunikacyjne.

W weekend nad Krakowem mieliśmy poważne wyładowania atmosferyczne. Trzeba przyznać, że pogoda zgotowała nam wyjątkowy spektakl. Mocno błyskało się nad stolicą Małopolski, a błyskawice na swoich fotografiach uwiecznił Dominik Kopko. Te zdjęcia naprawdę wbijają w fotel! Zobaczcie je konieczne!

Niestety to nie koniec niebezpiecznej pogody w Małopolsce i kraju. Wciąż obowiązuję alert wydany przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. W niedzielę oraz w nocy z niedzieli na poniedziałek możemy spodziewać się intensywnych opadów deszczu, silnego wiatru oraz burz z gradem. Uważajcie na siebie!

Zabytkowe tramwaje i autobusy wyjadą na ulice Krakowa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Posłuchaj o jedzeniu kompulsywnym. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.