Cała Polska na niebiesko. Nadciąga POTĘŻNE ochłodzenie. W ciągu dnia TYLKO 2 stopnie!

i

Autor: Pixaby/effis.jrc.ec.europa.eu Cała Polska na niebiesko. Nadciąga POTĘŻNE ochłodzenie. W ciągu dnia TYLKO 2 stopnie!

Cała Polska na niebiesko. Nadciąga POTĘŻNE ochłodzenie. W ciągu dnia TYLKO 2 stopnie!

2021-09-17 8:11

Mamy nadzieję, że nacieszyliście się ostatnio ciepłymi i słonecznymi dniami. Nad Polskę nadciągnie zimny front, który przyniesie OGROMNE zmiany w pogodzie. Czekają nas opady deszczu i mocne spadki temperatury. Spodziewajcie się przymrozków!

Pogoda na drugą połowę września. Nadciąga chłodny front

Pogoda zacznie zmieniać się już w czwartek, 16 września. Od rana na przeważającym obszarze kraju możemy spodziewać się zachmurzenia dużego lub całkowitego. Padać będzie w całej Polsce, najmocniej na północy kraju. Opady mogą być intensywne. Pojawią się też burze oraz silne porywy wiatru. Temperatura zacznie też spadać - najcieplej będzie jeszcze na południu i południowym-wschodzie, nawet do 25 stopni. Najchłodniej na północy - od 17 do 20 stopni

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Czwartek to jednak tylko mała zapowiedź tego, co nasz czeka w kolejnych dniach. Weekend zapowiada się zimny i deszczowy. Padać będzie w całej Polsce. W Suwałkach spodziewajmy się tylko 8 stopni Celsjusza. Na pozostałych obszarach od 9 do 17 stopni.

Najgorsze jednak ma nastąpić w przyszłym tygodniu. Oprócz przelotnego deszczu zrobi się w Polsce bardzo zimno. Jak podaje Jarosław Turała na swoim profilu na Facebooku, jeśli sprawdzą się FUSy, to w najcieplejszym momencie dnia na termometrach w południowej Polsce będzie zaledwie 2 stopnie... Możliwe są też przymrozki. Ocieplenia możemy spodziewać się pod koniec września.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE