PKL Mosorny Groń to idealny pomysł na zimowe ferie. Czeka tam na Was moc atrakcji!

2023-01-21 8:00 Materiał sponsorowany
Mosorny Groń
Autor: PKL Mosorny

Brak pomysłu na zimowe ferie? Mamy dla Was świetną propozycję. Odwiedźcie PKL Mosorny Groń. Czeka tam na Was doskonale przygotowana nartostrada, trasa biegowa, wieża widokowa i nie tylko! Jest w czym wybierać!

Ferie zimowe to dla wielu uczniów jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku. To nie tylko czas, gdy obowiązuje przerwa w szkole. To przede wszystkim chwile, które można spędzić z bliskimi - rodziną i przyjaciółmi. Część osób decyduje się spędzić ferie zimowe w mieście, gdzie na najmłodszych czeka sporo atrakcji. Jednak sporo rodzin woli, choć na kilka dni uciec z wielkich miejscowości i udać się w góry. Wybierając tę drugą opcję warto zwrócić uwagę na ofertę PKL Mosorny Groń. Czeka tam na Was mnóstwo atrakcji!

Mosorny Groń
Autor: PKL Mosorny

Na jakie niespodzianki możemy liczyć ze strony PKL Mosorny Groń? Jest w czym wybierać! Główną atrakcją jest doskonale przygotowana trasa narciarska o sportowym profilu, w pełni przygotowana do szusowania. Zaznaczmy, że stok oświetlony jest do późna, co pozwala na jazdę na nartach zarówno rano, po południu, jak i wieczorem. Kolej PKL Mosorny Groń kursuje od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00-18.00 oraz od piątku do niedzieli w godzinach 9.00-21.00. Warto wiedzieć, że o godzinie 16.00 trasa zamykana jest na ratrakowanie. Przerwa trwa dwie godziny. A od godziny 18.00 do 21.00 można zaznać wieczornej jazdy na nartach na świeżo przygotowanym stoku. Zaznaczmy, że karnet wieczorny dostępny jest od piątku do niedzieli.

Dodatkowo dla chętnych dostępna jest także trasa biegowa. Mosorny Groń to też idealny punkt wypadowy do wędrowania po Beskidach. Trasy można bez problemu dostosować do umiejętności spacerowiczów. A to oznacza, że na długą przechadzkę mogą się wybrać zarówno ci starsi, jak i młodsi. Przez szczyt przechodzą szlaki turystyczne, które pozwolą dotrzeć na Policę i na Przełęcz Krowiarki lub zejść do Zawoi.

PKL Mosorny Groń jest więc idealnym miejscem na aktywny wypoczynek.

Mosorny Groń
Autor: PKL Mosorny

To jednak jeszcze nie wszystko. Dzięki swemu położeniu ze szczytu można podziwiać niesamowitą górską panoramę. Dodatkowo znajdziemy tam również wieżę widokową, a to tylko wzmocni nasze wrażenia. To właśnie na Mosornym Groniu możemy podziwiać pasmo Babiej Góry z wyjątkowej perspektywy. Na wieżę widokową możemy wybrać się w tych samych godzinach, jak kursuje kolej.

Mosorny Groń
Autor: PKL Mosorny

Strudzeni po długich wędrówkach? Pewnie zastanawiacie się, czy przy PKL Mosorny Groń można też podładować baterie. Spieszymy z odpowiedzią. U stóp góry znajdziecie restaurację, gdzie możecie się ogrzać, czegoś napić oraz zjeść coś smacznego. Lokal oferuje mnóstwo górskich przysmaków i lokalnym potraw. Jeżeli chcielibyście zostać w Beskidach na dłużej, to warto wybrać pokoje, znajdujące się tuż nad restauracją. Dzięki temu następnego dnia od razu możecie wyruszyć w górskie wędrówki i cieszyć się pięknem okolicy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej oraz Facebooku.

Mosorny Groń
Autor: PKL Mosorny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE