Pizza w rytmie disco-polo. Spot krakowskiego lokalu podbija internet! [WIDEO]

2021-01-07 13:50 nm
Pizza w rytmie disco-polo. Spot krakowskiego lokalu podbija internet!
Autor: Screen: Youtube/Joker Pizza Song Pizza w rytmie disco-polo. Spot krakowskiego lokalu podbija internet!

Jak skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów? Na wyjątkowy pomysł wpadła jedna z krakowskich pizzerii. Stworzyły ona teledysk i utwór w rytmie disco-polo. Gwarantujemy, że tekst do tej piosenki zostanie w waszych głowach na długo. Zresztą, sami zobaczcie!

Rozdawanie ulotek, naklejanie plakatów czy oferowanie zniżek przechodzi do lamusa. Aby przyciągnąć uwagę klienta, trzeba się teraz mocno postarać. Na wyjątkowy pomysł na promocję wpadła jedna z krakowskich pizzerii. Nagrano piosenkę disco-polo oraz nakręcono do niej specjalny teledysk.

"Joker Pizza Song" mocno wpada w ucho, bo jest oparta na popularnym kawałku z lat '80. Smaczku dodaje kiczowaty, ale zabawny teledysk.

Piosenka już stała się hitem internetu, podbija m.in. popularny serwis Wykop. Koniecznie zobaczcie teledysk! Gwarantujemy, że długo nie wyjdzie wam z głowy ta melodia.

Jeśli spot was przekonał i macie ochotę na pizzę w rytmie disco, to lokal można znaleźć na jednym z osiedli w Nowej Hucie. Zapewniamy, że jest prawdziwy.

Przepowiednie na rok 2021! Czy czeka nas apokalipsa?