Pijana kobieta wiozła trójkę dzieci w samochodzie! Najmłodsze miało 3 latka

2021-06-15 14:24
Pijana kobieta wiozła trójkę dzieci w samochodzie! Najmłodsze miało 3 latka
Autor: materiały policji Pijana kobieta wiozła trójkę dzieci w samochodzie! Najmłodsze miało 3 latka

Pijana kobieta wiozła w samochodzie trójkę dzieci! Miała 2 promile alkoholu w organizmie! - 37-letnia mieszkanka powiatu suskiego została zatrzymana dzięki czujności innego kierowcy – poinformował we wtorek rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń. Zdarzenie miało miejsce w sobotę w okolicy Zembrzyc.

W sobotę policja w Suchej Beskidzkiej otrzymała zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej w okolicy Zembrzyc audi jedzie całą szerokością pasa. Mężczyzna, który to widział, kontynuował jazdę za tym samochodem. Gdy pojazd zatrzymał się na parkingu przed sklepem, podbiegł i zabrał kluczyki.

CZYTAJ TAKŻE: Małopolskie: W Niedźwiedziu jedyny kandydat na sołtysa... przegrał wybory

Kobieta miała 2 promile w organizmie

"Okazało się, że audi kierowała 37-latka, która przewoziła troje dzieci w wieku: 3, 13 i 16 lat. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a opiekę nad dziećmi przejął członek rodziny" – podał rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń

Za jazdę po pijanemu grozi do dwóch lat więzienia i utrata prawa jazdy. W tym przypadku poinformowany zostanie także sąd rodzinny, który zweryfikuje prawidłowość opieki sprawowanej przez matkę nad dziećmi.

Policyjna eskorta do szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE