Patryk Vega apeluje do polskiej policji. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać!

2020-01-27 14:30
Patryk Vega
Autor: AKPA

Patryk Vega na premierę swojego filmu "Bad Boy" zaprosił poszukiwaną listem gończym Magdalenę Kralkę. Reżyser zwrócił się też z apelem policji, by ta aresztowała podejrzaną dopiero na bankiecie. Na odpowiedź funkcjonariuszy nie trzeba było długo czekać.

Vega rozpoczyna już promocję swojego najnowszego filmu "Bad Boy". Na swoim profilu na Facebooku zamieścił nagranie dedykowane służbom prawa.

"Zwracam się z uprzejmą prośbą do polskiej policji. Jak wiecie, staram się sprowadzić Magdalenę Kralkę poszukiwaną przez Interpol na premierę filmu "Bad Boy" - mówi w swoim nagraniu reżyser. "Mam prośbę, nie wrzucajcie granatów hukowych do sali kinowej, tylko zwińcie Magdę dopiero na bankiecie po filmie, jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina" - dodaje Vega.

Na odpowiedź polskiej policji nie trzeba było długo czekać. Rzecznik prasowy insp. Mariusz Ciarka podkreślił, że do podejrzanej został już wysłany specjalny "list lotniczy". Funkcjonariusz gwarantuje kobiecie bezpieczny powrót wojskowym samolotem z "przystojnymi chłopakami z wydziału konwojowego i kontr-terrorystami".

Przygotowana też już jest biżuteria. To piękne bransoletki. Tylko czekamy z otwartymi ramionami, aby już tu w Polsce przywitać - mówi rzecznik prasowy policji.

Magda Kralka to "najpiękniejsza gangsterka w Polsce". Kobieta podejrzana jest o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Kralka związana była ze środowiskiem pseudokibiców z Krakowa i okolic. Niedawno dostała darmowy "bilet lotniczy" od polskiej policji. To akcja funkcjonariuszy, którzy poszukują przestępców mogących przebywać poza granicami naszego kraju.

W Krakowie po raz pierwszy odbyły się Igrzyska Wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnością [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE