Targi Książki 2022 w Krakowie wydawnictwo Harde

i

Autor: Monika Sochacka

Ostatni dzień na Targach Książki 2022. Tłumy zawitały do wydawnictwa Harde w hali EXPO

2022-10-30 13:49

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2022 to wyjątkowa okazja na poznanie swoich ulubionych autorów, możliwość zobaczenia bestsellerów i zatopienia się w wyjątkowy świat książek. W niedzielę, 30 października w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie pojawiło się mnóstwo wielbicieli literatury. Na stoisku Harde swoją najnowszą książkę "Uwierz w szczęście" prezentowała Krystyna Mirek.

Targi Książki 2022 - co się działo ostatniego dnia na stoisku Harde?

30 października w ostatni dzień Targów Książki 2022 w EXPO o godz. 11:00 Krystyna Mirek rozdawała autografy i opowiadała o swojej najnowszej twórczości. Fani ustawili się do niej w długiej kolejce. Książka "Uwierz w szczęście" to wyjątkowy poradnik, dla ludzi pragnących zmian w swoim życiu. Opiera się na doświadczeniach autorki i opowiada o tym co najważniejsze.

- Książka jest wyjątkowa pod względem treści i grafiki. To było przygotowanie nie tylko teoretyczne, ale też przygotowanie doświadczeniem życiowym, swoimi rozwiązanymi problemami, przeżyciami oraz przeciwnościami losu - opowiada sama autorka.

Targi Książki 2022 w Krakowie - różnorodność na stoisku Harde

Na Targach Książki oraz na stoisku wydawnictwa Harde każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz wyjątkowych poradników, na miłośników książek czeka najnowsza pozycja Roberta Ostaszewskiego. Autora wielu opowiadań i powieści kryminalnych. "Tysiąc ciętych róż" to trzecia część trylogii z podkomisarzem Rowickim. Autor przedstawia w niej historię zaginionej Ukrainki, a jego główny bohater dociera do granic ludzkiej podłości.

Międzynarodowe Targi Książki 2022 w Krakowie to możliwość wymiany poglądów z innymi fanami literatury. Goście mogą uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, a na stoiskach znaleźć prawdziwe perełki. Na stoisku Harde pojawiło się wielu wielbicieli obyczajowej literatury.

- Targi Książki są bardzo intensywne, jest bardzo dużo ludzi i to młodych ludzi. Jeżeli ktoś uważa, że młodzi Polacy czy młode Polki nie czytają książek to powinien się wybrać na takie targi. Jest wiele autorek i autorów, którzy podpisywali książki i mam wrażenie, że dla osób, które szły po te podpisy, to te targi miały największy sens. Ja kupiłam aż osiem książek. - mówi Jadwiga, uczestniczka Targów.

Ogród Świateł w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE