Kino Plenerowe

i

Autor: pixabay.com Kino Plenerowe

Nowohuckie Kino Plenerowe - w sierpniu cztery pokazy w Parku Lotników Polskich

2020-07-23 22:55

W sierpniu swoją działalność rozpocznie Nowohuckie Kino Plenerowe. Przez cztery weekendy mieszkańcy będą mogli wziąć udział w darmowym seansie w Parku Lotników Polskich. Wystarczy przyjść i zająć leżak, jedyny warunek to obowiązkowe zakrycie ust i nosa.

- Startujemy 8 sierpnia, który po premierze wypełnił kina w Europie po brzegi, będzie to francuska produkcja "Za jakie grzechy dobry Boże". Kolejne spotkanie już w niedzielę 16 sierpnia, zobaczymy wtedy "Tajemnice Silver Lake" - mówi Michał Zalewski z Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Każdy z seansów rozpocznie się punktualnie o godzinie 21. Dokładny harmonogram wydarzenia dostępny jest w Internecie.

- 23 sierpnia zobaczymy "Oficera i szpiega" - świetny film Romana Polańskiego, oparty na faktach. Na finał natomiast całkowicie zmieniamy klimat. 30 sierpnia zapraszamy na ponadczasową bajkę Madagaskar - dodaje Michał Zalewski.

Powstanie Nowohuckiego Kina Plenerowego na okres wakacji to następstwo Budżetu Obywatelskiego. Projekt ten cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców Czyżyn.

O pomyśle powrotu Konstali składających się z trzech wagonów na krakowskie szyny dowiedział się nasz reporter Kuba Paduch.
Wyższe ceny za śmieci w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE