remont drogi

i

Autor: materiały prasowe

Nowe utrudnienia na al. 29 listopada. Od czwartku kolejny etap prac

2021-11-03 11:11

Kierowcy w Krakowie nie mają lekko. Od czwartku, 4 listopada muszą przygotować się na nowe utrudnienia w rejonie skrzyżowania al. 29 listopada i ul. Lublańskiej. Jak długo potrwają?

Jak podaje UMK, "roboty budowlane związane z budową kanalizacji deszczowej przeniosą się na kolejne dwa pasy północnej jezdni ul. Lublańskiej. W związku z tym wyłączony z ruchu zostanie środkowy pas ruchu oraz częściowo prawy pas ruchu (do jazdy na wprost)."

Co to oznacza dla kierowców? Ruch samochodowy na kierunku wschód-zachód odbywać się będzie tylko z wykorzystaniem estakady. Zmiany nie dotyczyć będą komunikacji zbiorowej. Jadąc ul, Lublańską od Nowej Huty pod estakadę będzie można skręcić w prawo lub lewo w al. 29 listopada.

Kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada i ul. Lublańskiej potrwa około trzy tygodnie.

Nowe utrudnienia na al. 29 listopada. Od czwartku kolejny etap prac

i

Autor: Zarząd Dróg Miasta Krakowa Nowe utrudnienia na al. 29 listopada. Od czwartku kolejny etap prac
Katastrofa budowlana w Szczecińskim Domu Sportu. Runął fragment budynku pływalni

Krakowscy mistrzowie parkowania

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE