Nie żyje gwiazda serialu "Świat Według Kiepskich". Dariusz Gnatowski miał 59 lat

2020-10-20 21:06 STAN

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor miał 59 lat. Był znany m.in. z serialu "Świat Według Kiepskich". Co się stało? Zobacz zdjęcia Dariusza Gnatowskiego i powspominaj z nami. Galerię i więcej informacji o życiu aktora znajdziesz na ESKA Warszawa.

Nie żyje Dariusz Gnatowski

Dariusz Gnatowski nie żyje

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor jest znany m.in. z serialu "Świat Według Kiepskich", gdzie wcielił się w rolę Arnolda Boczka. Aktor zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Gnatowski miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową.

- Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować - mówi wicedyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Dietla Marcin Mikos.

Czytaj także: Koronawirus w Polsce NA ŻYWO. Gigantyczny wzrost zakażeń. Najnowsze dane [RELACJA NA ŻYWO]

Dariusz Gnatowski: życie, rodzina, kariera

Dariusz Gnatowski urodził się w Rudzie Śląskiej w 1961 roku. Wychowywał się w Zabrzu - ukończył tam podstawówkę i liceum. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Od 1999 roku grał rolę Arnolda Boczka w serialu "Świat Według Kiepskich" - to głównie dzięki tej roli stał się rozpoznawalny.

Czytaj także: Teatr zza kulis... bez wychodzenia z domu!

Dariusz Gnatowski chorował na cukrzycę. Aktywnie udzielał się w mediach opowiadając o chorobie. Wyreżyserował także (i zagrał) w spektaklu "Słodki Drań" opowiadającym o życiu z cukrzycą. Jest też autorem książki "Dieta bez wyrzeczeń".