Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Ojca? Mamy coś dla Ciebie!

2021-06-15 16:05 Artykuł sponsorowany
Porsche Zakopiańska
Autor: mat.prasowe

Przychodzimy do Was z gotową propozycją prezentu z okazji Dnia Ojca. Nie ma się co dłużej zastanawiać, tylko pora skorzystać z oferty salonu Porsche Zakopiańska. Pobierzcie voucher na jazdę testową elektrycznym modelem Volkswagena i sprawcie swojemu Ojcu niezapomniane wrażenia z okazji jego święta.

Samochody elektryczne bez wątpienia cieszą się niesłabnącą popularnością. Czym różnią się od samochodu z silnikiem spalinowym? Po pierwsze, jako swój napęd wykorzystuje energię elektryczną, czyli mówiąc najprościej prąd. Po drugie, silnik ten jest zupełnie inaczej skonstruowany przez co nie generuje hałasu – jest po prostu bardzo cichy. Po trzecie ich negatywny wpływ na środowisko jest znikomy. Co prawda samochody elektryczne są droższe od spalinowych, ale jazda nimi jest po prostu dużo tańsza – 100 kilometrów możemy przejechać nawet za mniej niż 5 złotych. Nie zapominajmy o tym, że kierowcy jeżdżący takimi samochodami mogą cieszyć się licznymi przywilejami, jak choćby w miastach nie muszą płacić za parkowanie czy też mogą swobodnie poruszać się używając buspasów. Na pewno już rzuciły Wam się w oczy zielone tablice rejestracyjne, które właśnie są charakterystyczne dla wszystkich elektryków.

Porsche Zakopiańska
Autor: mat.prasowe

Emocje gwarantowane!

Co prawda o plusach posiadania samochodów elektrycznych moglibyśmy się jeszcze rozpisać, ale może zamiast tego lepiej po prostu przejechać się nim po mieście. Porsche Zakopiańska przygotowała vouchery na jazdę testową wybranymi elektrycznymi modelami Volkswagena. Wystarczy wejść na stronę >>tutaj<< i wypełnić formularz zgłoszeniowy, który umożliwi Ci odebranie vouchera lub zadzwonić pod numer wskazany na stronie.

Jaki samochód wybrać?

W ramach vouchera do wyboru mamy dwa modele samochodów ID.3 oraz ID.4. Czym się różnią i co je wyróżnia?

ID.3 jest produkowany w sposób neutralny pod względem emisji CO2. W tym modelu zaawansowane rozwiązania obejmujące wyświetlacz oferujący obraz w rozszerzonej rzeczywistości, idą w parze z parametrami technicznymi, które stanowią punkt odniesienia dla elektrycznej konkurencji tego modelu:

  • mocny silnik elektryczny: umieszczony z tyłu samochodu silnik nowego ID.3 oferuje moc do 150 kW (204 KM),
  • akumulatory na miarę: w ID.3 są montowane litowo-jonowe akumulatory o pojemności wynoszącej nawet 77 kWh. Zasięg auta (wg WLTP) wynosi do 549 km,
  • dynamiczne właściwości jezdne: konstrukcja auta sprawia, że jego środek ciężkości znajduje się nisko, a ciężar jest optymalnie rozłożony między osie. Dzięki temu ID.3 jest zwinny i zwrotny.
Porsche Zakopiańska
Autor: mat.prasowe

ID.4 to SUV, który umożliwia sportową, a przy tym komfortową jazdę. Pod jego oryginalnym nadwoziem kryje się obszerne wnętrze, w którym zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań z zakresu obsługi, informacji, multimediów i systemów asystujących. ID.4 jest pierwszym elektrycznym SUV-em Volkswagena i pierwszym elektrycznym modelem marki, który będzie produkowany na kilku kontynentach.

  • ID.4 z akumulatorem o pojemności 77 kWh, pozwala na pokonanie do 523 km (wg WLTP) i rozpędza się do 100 km/h w 8,5 sekundy.
  • Dzięki dużemu rozstawowi osi wynoszącemu 2,77 m wnętrze samochodu jest przestronne jak w SUV-ie o rozmiarach większych niż ID.4.
  • Volkswagen ID.4 oferuje tzw. inteligentną rekuperację – jej celem jest osiągnięcie maksymalnej efektywności energetycznej.
Porsche Zakopiańska
Autor: mat.prasowe

Porsche Zakopiańska

Góra Libertowska 10, 30-444 Kraków-Libertów

tel.: 12 22 608 32

email.: vw.krakow@porscheinterauto.pl

www.volkswagenkrakow.pl

Artykuł sponsorowany