Najsłynniejsze polskie jacuzzi trafiło na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2020-01-27 15:36
Jacuzzi AGH
Autor: fot. facebook.com, TAK dla jacuzzi w akademikach AGH

Słynne jacuzzi, które student Akademii Górniczo-Hutniczej umieścił w swoim pokoju w akademiku, nie trafi na śmietnik. Zostało wystawione na aukcję, która wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jacuzzi można licytować do 31 stycznia.

O tym mówiła cała Polska! W zeszłym tygodniu do sieci trafiły zdjęcia dmuchanego jacuzzi, które student AGH umieścił w swoim pokoju w akademiku. Udogodnienie, które uczeń sobie wprowadził, zostało szybko usunięte. Zagrażało ono bowiem bezpieczeństwu w akademiku. Dmuchana wanna mieściła bowiem aż tysiąc litrów wody.

Okazało się, że cała sprawa ma szczęśliwy finał. A przynajmniej może wspomóc piękną akcję. Najsłynniejsze w Polsce jacuzzi zostało przekazane na aukcję WOŚP.

Mimo że sprzęt ze względów bezpieczeństwa nie mógł pozostać w pokoju uczniów, teraz zyska drugie życie. Studenci okazali się nie tylko szaleni, ale i szlachetni - postanowili, że basen wspomoże szczytny cel i przekazali go na aukcję WOŚP - czytamy w komunikacie rzeczniki prasowej AGH, Anny Żmudy-Muszyńskiej.

Licytacja trwa do 31 stycznia. O dmuchane jacuzzi można powalczyć tutaj.

W Krakowie po raz pierwszy odbyły się Igrzyska Wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnością [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE