Myślicie, że najmniejsze mieszkania są w Japonii? Jeszcze mniejsze znajdziecie… w Krakowie

i

Autor: Print Screen/Show Room/YouTube.com

Najmniejsze mieszkanie na świecie jest w Krakowie. Nie uwierzycie, ile ma metrów! Zobaczcie nagranie

2023-03-02 15:34

Długo można by się zastanawiać, gdzie znajduje się najmniejsze mieszkanie świata. Wielu zapewne pomyślałoby o Azji, a zwłaszcza Japonii, gdzie popularnością cieszą się tzw. hotele kapsułowe, które służą jednak tylko do spania. Okazuje się, że nie trzeba szukać w okolicach Morza Japońskiego. Najmniejsze mieszkanie świata można zobaczyć w Krakowie!

Gdzie znajduje się najmniejsze mieszkanie na świecie?

Najmniejsze mieszkanie świata w Krakowie – to nie błąd, ani przejęzyczenie. To właśnie w tym mieszkaniu postanowiła spędzić noc Olimpia Ajakaiye, prowadząca kanał „Show Room” na YouTube.

Jeśli coś, co ma nieco ponad dwa metry kwadratowe można nazwać lokalem, to znajdziemy w nim toaletę, która znajduje się w kabinie prysznicowej.

Dostępna jest także umywalka, mała szafka, lodówka przenośna oraz kuchenka mikrofalowa. Dodatkowo możemy „rozsiąść” się przy małym stoliku na malutkim krześle.

Co ciekawe, sypialnia umiejscowiona jest pod sufitem i prowadzą do niej małe, drewniane schody. Łóżko wygląda rzeczywiście tak, jakby znajdowało się w hotelu kapsułowym. Jesteście ciekawi jak wygląda najmniejsze mieszkanie świata? Sprawdźcie poniższy materiał wideo.

Mateusz Gamrot przed UFC 285: Zachowałem się wtedy jak małolat

Wiosna w ogrodzie - co o niej wiesz? Ciekawe, czy uda się zdobyć komplet punktów...

Pytanie 1 z 11
Kiedy rozpoczyna się wiosna kalendarzowa?
Wiosna w ogrodzie
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE