ciekawostki

Komunikacja miejska, smog i gołębie. Te memy o Krakowie bawią do łez! [GALERIA]

2023-05-12 15:35

Wszechobecne gołębie, problemy w komunikacji miejskiej czy alerty smogowe to tematy, które niejednokrotnie inspirowały internetowych twórców. Memy o Krakowie stały się słynne w całej Polsce! Śmieją się z nich nie tylko mieszkańcy, ale także turyści! Sprawdźcie najlepsze memy o Krakowie w przygotowanej galerii.

Najlepsze MEMY o Krakowie. Te grafiki bawią do łez!

Kraków z pewnością z wielu względów wymieniany jest jako jedno z najbardziej kultowych polskich miast. To przecież była stolica Polski, setki lat historii, piękne zabytki czy wspaniałe muzea. Oprócz wspomnianych Kraków ma także inne, nieco luźniejsze oblicze. O stolicy Małopolski było głośno w całym kraju nie tylko z racji zabawnych wydarzeń, ale także stereotypów czy problemów, które w Krakowie nigdy nie ulegają przedawnieniu. Problemy z komunikacją miejską, smog, gołębie i… co jeszcze? Sprawdźcie w naszej galerii!

Młynówka Królewska - oto najdłuższy park w Polsce!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE