Najbardziej zakorkowane miasta w Polsce. Nowy ranking. Na którym miejscu jest Kraków?

2023-01-16 11:37
Najbardziej zakorkowane miasta w Polsce. Nowy ranking. Na którym miejscu jest Kraków?
Autor: Radio ESKA

Poznaliśmy wyniki nowego rankingu INRIX, który uwzględnia najbardziej zakorkowane miasta na świecie w 2022 roku. Niechlubne, pierwsze miejsce w skali globu zajął Londyn, który wyprzedził Chicago i Paryż. Jak w zestawieniu prezentują się polskie miasta? Na którym miejscu jest Kraków? Sprawdźcie w naszym materiale.

Które miasto w Polsce jest najbardziej zakorkowane?

Korki to z pewnością koszmar, który spędza sen z powiek wielu kierowców w Polsce. Zatory od lat są zmorą największych miast w kraju, a stanu rzeczy z pewnością nie poprawia rosnąca z roku na rok liczba samochodów poruszających się na krajowych drogach. Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce? Ile średnio rocznie Krakowianie spędzają za kółkiem stojąc w zatorach? Sprawdźcie w naszym zestawieniu.

Groza w Krakowie. Przystawił kobiecie pistolet do głowy! W policjanta rzucił nożem

QUIZ. Największe kinowe klapy ostatnich lat. Jak dobrze znasz zdobywców Złotych Malin?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Autorką książki "365 dni", na podstawie której powstał zdobywca Złotej Maliny 2021 za najgorszy scenariusz jest:
QUIZ. Największe kinowe klapy ostatnich lat. Znasz zdobywców Złotych Malin?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE