Mistrzyni kierownicy z Krakowa. Zablokowała tramwaj. Na jaw wyszły też inne smaczki! [ZDJĘCIA]

2021-10-20 15:21

Takiej interwencji Straż Miejska z Krakowa chyba się nie spodziewała. Funkcjonariusze zjawili się, by upomnieć kobietę o źle zaparkowanym samochodzie. Później okazało się, że kierująca ma na sumieniu jeszcze inne rzeczy.

Blokowanie tramwajów w Krakowie nie jest niczym nowym. Prym wiedzie tu ulica Długa. Praktycznie nie ma dnia, by jakiś samochód został źle zaparkowany, przez co tramwaj nie jest w stanie przejechać. Nie pomogło nawet ustanowienie na Długiej strefy ograniczonego ruchu. Auta dalej za bardzo "wystają" w kierunku torowiska.

Ostatnio Straż Miejska Krakowa otrzymała podobne zgłoszenie.

Dziś prezentujemy parkowanie stylem dowolnym, skutkujące tamowaniem ruchu tramwajów, a w konsekwencji holowaniem - czytamy we wpisie SM na Facebooku.

Są specjalistyczne i nieoznakowane. Nowe radiowozy we Wrocławiu

Po przybyciu na miejsce kierująca została ukarana mandatem w wysokości 300 zł. To był jednak początek jej problemów. Okazało się, że kobieta nie ma aktualnych badań technicznych oraz OC. Sprawa została więc przekazana policji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE