Nowe wiadomości ws. miejsca pobytu zaginionego małżeństwa z Warszawy. Usłyszą zarzuty?

i

Autor: Mokotowska policja Nowe wiadomości ws. miejsca pobytu zaginionego małżeństwa z Warszawy. Usłyszą zarzuty?

Na sygnale

Nowe informacje ws. zaginięcia małżeństwa z Warszawy. Policja wpadła na pewien trop

2023-05-26 15:38

44-letnia Aneta Jagła oraz 49-letni Adam Jagła mieszkający w Warszawie zaginęli w nocy 20 na 21 maja (z soboty na niedzielę). Około północy opuścili swoje miejsce zamieszkania i do dnia dzisiejszego nie powrócili do domu. Nie nawiązali również żadnego kontaktu z rodziną. Prawdopodobnie małżeństwo z 22 na 23 maja (z poniedziałku na wtorek) nocowało w schronisku górskim Murowaniec w Tatrach. Małżeństwa poszukuje policja.

AKTUALIZACJA

Poszukiwane małżeństwo z Warszawy, które zostawiło w mieszkaniu dwójkę nastoletnich dzieci, zostało nagrane przez kamery monitoringu na Słowacji – podało w czwartek TOPR. W związku z tym ratownicy zakończyli poszukiwania w Tatrach.

Para miała zostać nagrana przez kamery monitoringu jednego z pensjonatów w przygranicznym Zdziarze.

- W związku z informacjami, że poszukiwani zostali nagrani na monitoringu na Słowacji, TOPR przerywa działania – napisał w komunikacie dyżurny ratownik Kamil Suder.

Zaginione małżeństwo z Warszawy może być w Tatrach. Policja apeluje o pomoc

Małżeństwo opuściło swoje mieszkanie przy ul. Puławskiej w Warszawie ok. północy z 20 na 21 maja. Wychodząc z mieszkania zostawili w nim dwóch nastoletnich synów. Od tamtego czasu nie wrócili do domu i nie nawiązali też żadnego kontaktu z najbliższymi. Zmartwiona rodzina, która zaopiekowała się dziećmi Anety i Adama zgłosiła ich zaginięcie na policję.

- Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetka masywna, włosy długie fryzura typu bob, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu, może nosić okulary korekcyjne. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo. Z kolei Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetka normalna, włosy krótkie szpakowate, zarost krótki. Mężczyzna kuleje na prawą nogę. Prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrany był na sportowo - przekazała rzeczniczka mokotowskiej policji asp. Iwona Kijowska.

Jak nieoficjalnie ustalono, małżeństwo wychodząc z domu zostawiło list dla swoich synów: "Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni".

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu małżeństwa proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112. Informacje o zaginionym małżeństwie można też przekazać pisząc na adres mailowy: [email protected].

Toskania znajduje się też w Polsce. Od Krakowa dzieli ją zaledwie 60 kilometrów [GALERIA]

Krzysztof Ibisz z malutkim synkiem nad morzem
Listen on Spreaker.