Małopolska: śmiertelny wypadek na torach. Osoba wtargnęła pod pociąg

2022-07-05 8:50
Tragiczny wypadek w Kaliszkach. Auto wjechało pod pociąg. Jedna osoba nie żyje
Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 4 lipca, na torach kolejowych między miejscowościami Zastów i Niedźwiedź (woj. małopolskie), gdzie postronna osoba wtargnęła pod jadący w kierunku Krakowa pociąg. Występowały utrudnienia w ruchu, a dla podróżujących składem pasażerów organizowana została komunikacja zastępcza.

"O godz. 15.20 - poza przejściami - pod pociąg relacji Ostrowiec Świętokrzyski - Kraków Główny wtargnęła osoba postronna, która zginęła na miejscu. Stało się to na trasie Warszawa - Kraków, między Zastowem a Niedźwiedziem" - poinformowała w poniedziałek Dorota Szalacha z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Seryjny podpalacz aut z Krakowa zatrzymany. Zachowywał się irracjonalnie i był totalnie pijany

Na miejscu pracowały służby ratownicze i policja, zorganizowana została też komunikacja zastępcza dla pasażerów. Intercity zaplanowało jazdę zmienioną trasą linią Katowice - Kraków przez Jaworzno Szczakowa.

Ile masz mentalnie lat?

Pytanie 1 z 6
Czego byś nigdy sobie nie wybaczył?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE