Makabra w Małopolsce. Z rzeki wyłowiono ciało paralotniarza

i

Autor: Małopolska Policja

Zwłoki paralotniarza znalezione w Małopolsce

Makabra w Małopolsce. Z rzeki wyłowiono ciało paralotniarza

2023-03-20 13:48

Małopolska policja poinformowała o tragicznym odkryciu, jakiego dokonano w jednej z rzek w regionie. Prokurator polecił już zabezpieczenie zwłok do sekcji, która wykaże przyczynę zgonu. Policja zapowiada, że śledczy będą ustalać okoliczności zdarzenia.

Kolejna tragedia w Małopolsce

Małopolska policja poinformowała o tragicznym odkryciu, jakiego dokonano w nocy z 19 na 20 marca. W niedzielę mundurowi z Komisariatu Policji w Kętach otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 44-letniego mieszkańca gminy Kęty.

Z relacji rodziny wynikało, że mężczyzna od godz. 16:00 latał na motolotni razem z dwoma innymi motolotniarzami. Około godz. 18:00 miał odłączyć się od grupy. Niestety – nie powrócił na miejsce, gdzie miał lądować.

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania przy użyciu psów i dronów. Około godz. 1:00 w nocy w wyniku przeprowadzonych działań zwłoki motolotniarza znaleziono w rzece sole w miejscowości Nowa Wieś. Strażacy wyłowili ciało z rzeki, w której znajdowała się także motolotnia.

- Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu. W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje policja.

Nie obchodzi nas Eurowizja. Blind Channel dla Eski Rock

QUIZ. Czy wiesz co znaczą te słowa? 7/10 oznacza, że umiesz mówić po polsku

Pytanie 1 z 10
Konfabulacja to: