Wianki w Krakowie

i

Autor: archiwum se.pl Wianki w Krakowie w poprzednich latach

Krakowskie Wianki się odbędą! Organizatorzy postawili na inną formę wydarzenia

2020-05-08 10:41

Wianki - Święto Muzyki odbędzie się w tym roku, ale w innej formie niż ta, którą znamy. Krakowskie Biuro Festiwalowe wraz z Miastem Kraków nie rezygnują całkowicie z wydarzenia. Przenoszą je do sieci!

Wianki to jedna z najpopularniejszych imprez muzycznych w Krakowie. Co roku przyciąga ona tysiące chętnych nie tylko z Krakowa, ale też z całej Polski. Wydarzenie na stałe wpisało się w krakowskich kalendarz. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną nie odbędzie się w takiej formie, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni. Okazuje się, że nie trzeba jednak całkowicie z niej rezygnować! Część wydarzeń zostanie przeniesiona do sieci.

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wiele osób. Jak zapewniają organizatorzy, podczas tegorocznej edycji nie zabraknie atrakcji.

Wierzymy, że piosenka jest dobra na wszystko! Dlatego, zanim spotkamy się na żywo, zapraszamy Was do wspólnego świętowania i celebracji muzyki w domach w ramach CYBER Wianków, których szczegóły ujawnimy już wkrótce - czytamy na stronie organizatora.

Krakowskie Biuro Festiwalowe podkreśla także, że w przyszłym roku Wianki wrócą ze zdwojoną siłą. Z pewnością nie zabraknie wtedy występów najlepszych polskich artystów oraz innych wydarzeń związanych z muzyką.

Posłuchaj, i poznaj cztery proste ćwiczenia, które pomogą odreagować stres. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE