Kraków: niecodzienny napis na jednym z autobusów. Nagranie robi furorę w sieci [WIDEO]

2020-09-18 10:27 nm
Autobus Kraków
Autor: Pixaby Zdjęcie poglądowe

Na jednym z krakowskich autobusów pojawił się nietypowy napis. Pojazd zamiast wskazywać linię i kurs pojazdu, stał się politycznym manifestem nawiązującym do tegorocznych wyborów prezydenckich. Film ukazujący autobus robi już furorę w sieci! Zobaczcie go koniecznie!

Od środy, 16 września policja wraz z inspektorami ruchu kontroluje pojazdy komunikacji miejskiej w Krakowie. Funkcjonariusze sprawdzają, czy pasażerowie zakrywają nos i usta. Działa te są związane z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu. Więcej na temat tej akcji pisaliśmy tutaj:

Policja znów wkracza do komunikacji miejskiej. Będzie sprawdzać maseczki u pasażerów

Na temat kontroli w krakowskiej komunikacji miejskiej powstał też telewizyjny materiał. Wypowiada się w nim Sławomir Gornisiewicz, inspektor ruchu MPK w Krakowie. Jednak to nie jego słowa zwróciły uwagę czujnych internautów. W tle widać zaparkowany autobus, a na jego tablicy wyświetlony nietypowy napis. Nie jest to bowiem numer linii oraz kurs, jaki obsługuje. Tylko...

J. Sasin przebimbał 70 mn na wybory - widzimy na miejskim pojeździe.

Pod nagraniem posypało się mnóstwo komentarzy.

"I jak elegancko: "przebimbał", a my dokładnie wiemy co zrobił z 70 milionami", "Taki trolling to ja szanuję", "Grosza daj kanarowi, Sakiewką potrząśnij, sakiewką potrząśnij" - piszą internauci w komentarzach.

Nagranie, które pojawiło się w sieci jest prawdziwe. Napis został jednak specjalnie "dorobiony" do tej sytuacji. Trzeba jednak przyznać, że wzbudzał sporo emocji, co tylko pokazuje, jak dużą popularnością się cieszy.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Posłuchaj materiału Kuby Kusego o Turnieju Regionalizmów Krakowskich: