Rozpylił gaz w autobusie. Są ranni. Policja pilnie szuka świadków

i

Autor: FB Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie Rozpylił gaz w autobusie. Są ranni. Policja pilnie szuka świadków

Na sygnale

Kraków: rozpylił gaz w autobusie. Są ranni. Policja pilnie szuka świadków

2023-03-24 9:36

W Krakowie, w środę, 22 marca około godziny 15, w autobusie linii nr 139, który zatrzymał się na przystanku „Rondo Hipokratesa” w Nowej Hucie doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Ktoś rozpylił gaz, w wyniku czego niektórzy z pasażerów zostali poszkodowani. Policja prosi wszystkich świadków o kontakt.

Kraków: ktoś rozpylił gaz w autobusie

Policjanci z VII Komisariatu Policji w Krakowie poszukują świadków zdarzenia oraz osób pokrzywdzonych, które doznały obrażeń w wyniku rozpylenia gazu w autobusie linii nr 139 przez nieznanego sprawcę. Świadkowie oraz osoby pokrzywdzone proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VII w Krakowie osobisty (os. Złotej Jesieni 11C) lub telefoniczny pod numer telefonu 47 83 52 911, 47 83 53 630.

Do zdarzenia doszło w środę, 22 marca na przystanku „Rondo Hipokratesa” w Nowej Hucie. Osoby poszkodowane mogą mieć poparzenia, trudności z oddychaniem lub odczuwać silne pieczenie. To kolejny z niebezpiecznych incydentów w ostatnim czasie, do którego doszło w krakowskiej komunikacji miejskiej.

Absurdalne ceny w sklepie miejskim Kraków Story? Sprawdziliśmy, jak jest naprawdę [GALERIA]

Czesław i Dorota Mozil o seksie w programie „Azja Express”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE