Kraków: jeździł na nartach po Rynku Głównym. Zbudował sobie nawet skocznię! [WIDEO]

2021-01-21 9:32 nm
Kraków: jeździł na nartach po Rynku Głównym. Zbudował sobie nawet skocznię!
Autor: Screen: Youtube/Ski Run Fun Kraków: jeździł na nartach po Rynku Głównym. Zbudował sobie nawet skocznię!

Nietypowe sceny w centrum Krakowa. Jeden z fanów białego szaleństwa postanowił pośmigać na nartach po Rynku Głównym! Zbudował sobie nawet skocznię! Nagranie z jego udziałem robi wrażenie. Tylko zobaczcie!

Zamieszkał w mongolskiej jurcie na terenie Politechniki Krakowskiej

Wiele osób tęskni za szusowaniem na nartach lub deskach snowboardowych. Niestety, póki co nie wiadomo, kiedy stoki zostaną ponownie otwarte. Dzieciakom pozostają osiedlowe górki, dorośli mogą spróbować skitourów. Niektórzy jednak mają dość czekania na luzowanie obostrzeń i szukają nietypowych wrażeń. Na oryginalny pomysł wpadła ekipa Ski Run Fun i wszystko udokumentowała na nagrania. Co wymyśli?

Zamknięte stoki? Dla prawdziwych fanów narciarstwa nawet miejska przestrzeń może dawać radość z jazdy! Oczywiście warto zadbać o mocne wsparcie pociągowe – czytamy w opisie filmu ekipa Ski Run Fun.

Na nagraniu widzimy m.in. jak narciarz ciągnięty przez rowerzystę, przemierza centrum Krakowa. To jednak nie wszystko! Na płycie Rynku Głównego powstała nawet skocznia. Film robi ogromne wrażenie. Sami zobaczcie!