wypadek kraków

i

Autor: Facebook.com

Kraków. Groźny wypadek na Kocmyrzowskiej. Sprawczyni zbiegła z miejsca!

2021-12-26 14:02

Do zderzenia czołowego samochodów osobowych doszło w niedzielę na ul. Kocmyrzowskiej w Krakowie. Sprawczyni wypadku, kierująca volkswagenem, zbiegła z miejsca, ale po kilkunastu minutach została zatrzymana. Ranny kierowca fiata trafił do szpitala.

Jak poinformowała Barbara Szczerba z biura prasowego małopolskiej policji, w niedzielę na ul. Kocmyrzowskiej w Krakowie doszło do zderzenia samochodów osobowych marki Volkswagen i Fiat Seicento.

Według wstępnych ustaleń mundurowych, to kierująca volkswagenem doprowadziła do wypadku. "Po zdarzeniu wysiadła z samochodu i oddaliła się. Zatrzymana została po kilkunastu minutach przez policjantów" - opisywała Szczerba. W organizmie kobiety wykryto pół promila alkoholu. Jej krew została pobrana do badania. Zatrzymana miała zaprzeczać temu, że prowadziła pojazd.

Uwięzionego w fiacie kierowcę wydostali strażacy PSP. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Hanna Gill-Piątek na Uczelni Łazarskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE