Kraków. Zaginął 29-letni Dawid Kolorus

i

Autor: Małopolska Policja Kraków. Zaginął 29-letni Dawid Kolorus

Na sygnale

Kraków: zaginął 29-latek. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

2023-06-02 9:22

W Krakowie zaginął 29-letni Dawid Kolorus. We wtorek, 23 maja 2023 roku około godziny 18 wyszedł z domu i miał się udać rowerem do Parku Lotników na Czyżynach. Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania przy al. Jana Pawła II i nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Kraków. Zaginął 29-letni Dawid Kolorus

Policja opublikowała rysopis zaginionego mężczyzny. Dawid Kolorus ma 174 cm wzrostu, waży ok. 60 kg, ma krótkie włosy w kolorze blond, nos przekrzywiony po złamaniu i bardzo szczupłą sylwetkę. W chwili zaginięcia miał na sobie czapkę z daszkiem z napisem NIKE, czarno-szarą kurtkę, bluzę na zamek w kolorze bordowym, buty z białą podeszwą z napisem NIKE oraz czarne jeansy. 29-latek przemieszczał się na rowerze marki GIANT TALON w kolorze czarno-białym typu górskiego.

Małopolska policja wystosowała prośbę o kontakt wszystkich, którzy cokolwiek wiedzą o zaginionym krakowianinie lub też mogły go widzieć.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-912 lub pod numer alarmowy 112.

Wielka akcja policji w Krakowie. Interweniowali antyterroryści [ZDJĘCIA]

Wielka akcja policji w Krakowie. Interweniowali antyterroryści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE