Park Jordana

i

Autor: Magdalia25/wikipedia.org

Kraków Culture Summer: festiwale odbędą się parku Jordana

2021-07-14 7:58

Wakacyjne wydarzenia kulturalne połączą siły w ramach projektu Kraków Culture Summer. W sierpniowe weekendy park Jordana zamieni się w jedną, wielką, przestrzeń festiwalową. Na dwóch scenach odbędą się koncerty, spektakle teatralne oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych.

- Zjednoczyliśmy festiwale, każdy z nich dostał scenę i przedstawia co najlepsze, abyśmy mogli w wakacje spotykać się w parku Jordana i czerpać najlepszą kulturę, którą Kraków ma do zaoferowania - mówi Izabela Helbin, dyrektorka Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Prezydent Andrzej Duda na Rynku Głównym w Krakowie

Do parku Jordana zawitają między innymi Festiwal Muzyki Filmowej, Wianki Święto Muzyki, czy EtnoKraków/Rozstaje.

- Będzie specjalny przygotowany program dla najmłodszych, więc robimy taki EtnoKraków dla dzieciaków. Będą warsztaty tańców i pieśni tradycyjnych z różnych stron Polski, jak i okazja do posłuchania świetnej muzyki - mówi Jan Sławiński, organizator festiwalu EtnoKraków/Rozstaje.

Szczegółowy program obejmujący wszystkie wydarzenia festiwalowe w parku Jordana znajuduje się na stronie internetowej krakowculturesummer.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to: