Bohaterska postawa motorniczych. Pomogli w odnalezieniu zaginionej kobiety

i

Autor: FB Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie Bohaterska postawa motorniczych. Pomogli w odnalezieniu zaginionej kobiety

Wiadomości

Kraków. Bohaterska postawa motorniczych. Pomogli w odnalezieniu zaginionej kobiety

2023-03-30 10:09

Na prośbę krakowskiej policji dyspozytorzy ruchu MPK skierowali do wszystkich prowadzących komunikat o poszukiwaniu zaginionej 93-letniej kobiety. Dwójka motorniczych - pani Aneta i pan Adam - wykazali się niezwykłą empatią i szczęśliwie pomogli odnaleźć zaginioną.

Kraków. Bohaterska postawa motorniczych

Dwoje pracowników MPK Kraków nie pozostało obojętnych na apel policji o pomoc w poszukiwaniach zaginionej 93-latki. Poszukiwania rozpoczęły się w 28 marca w nocy, ok. 23.30. Dyspozytorzy ruchu MPK skierowali komunikat o poszukiwaniach starszej kobiety.

Jak poinformowało MPK, po jego nadaniu bardzo szybko zgłosiła się pani Aneta, motornicza, która poinformowała dyspozytorów, że zaginioną kobietę widziała przed odjazdem na pętli Nowy Bieżanów P+R.

Krakowscy dyspozytorzy poprosili więc prowadzącego tramwaj linii 13, pana Adama, aby poszukał jej na pętli. W ten sposób udało mu się odnaleźć zaginioną 93-latkę. Do czasu przyjazdu policji nasz motorniczy opiekował się kobietą. Nieznane są przyczyny zaginięcia kobiety, lecz najważniejsze, że dzięki godnej naśladowania postawie motorniczych, cała historia zakończyła się szczęśliwie.

Najlepsze memy o Krakowie. Te grafiki bawią do łez [GALERIA]

Nowy mural w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE