Na sygnale

Autokar zerwał dach pod wiaduktem w Krakowie. Wysoki mandat dla kierowcy [ZDJĘCIA]

2023-06-05 11:17

W poniedziałek, 5 czerwca w Krakowie doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca autobus próbował przejechać pod jednym z wiaduktów, po czym doszło do zerwania dachu pojazdu. Według wstępnych informacji w wyniku uszkodzenia pojazdu nie ma osób poszkodowanych.

Autokar zerwał dach na ul. Prądnickiej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 czerwca w godzinach porannych na ul. Prądnickiej w kierunku Krowodrzy Górki. Kierowca autobusu próbował przejechać pod tamtejszym wiaduktem kolejowym, co spowodowało zerwanie części dachu. Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku zdarzenia nie ma osób poszkodowanych, o czym informuje Patrol998-Małopolska.

Do zdarzenia doszło około godz. 8:50 rano. Kierujący autokarem jadąc od strony Kleparza w kierunku Bratysławskiej zahaczył dachem o wiadukt na ul. Prądnickiej, w wyniku czego doszło do zaklinowania pojazdu. Ruch odbywał się wahadłowo. Kierujący autokarem, 25-letni obywatel Ukrainy został ukarany mandatem w wysokości 1200 złotych. Obecnie nie ma utrudnień na ul. Prądnickiej, autokar został wycofany – poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie podkom. Piotr Szpiech.

Piknik wojskowy w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE