Kosztowny pokaz klejnotów na krakowskim Rynku

2020-01-27 12:39
Mężczyzna
Autor: Pixaby

W Krakowie można oglądać wiele skarbów, ale takich chyba nikt się nie spodziewał. W sobotni wieczór Straż Miejska zatrzymała na Rynku Głównym mężczyznę, który paradował bez bielizny. Za to wyjątkowe zwiedzanie miasta 33-latek musiał słono zapłacić.

Nie przeszkadzała mu ani niska temperatura, ani tłumy, które można spotkać na Rynku Głównym. Bezwstydny turysta paradował w sobotę tuż obok krakowskich Sukiennic. Mężczyzna nie miał na sobie bielizny, więc swoje "skarby" prezentował wszystkim wokół. 33-latek został zatrzymany przez Straż Miejską. Po zbadaniu okazało się, że był nietrzeźwy.

Zachowanie wspomnianego turysty nie pozostało bezkarne i wycieczka do Krakowa z pewnością pozostanie na długo w jego pamięci. 33-latek otrzymał mandat w wysokości 500 złotych za oryginalne zwiedzanie miasta oraz drugie tyle za oddanie moczu w miejscu publicznym.

O całej sprawie poinformowała Straż Miejska na swoim profilu na Facebooku.

W Krakowie po raz pierwszy odbyły się Igrzyska Wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnością [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE