Koronawirus w Wiśle Kraków. Kilku piłkarzy ma pozytywny wynik testu

2021-10-28 11:03
Logo, herb, znaczek, Wisła Kraków, piłka nożna, ekstraklasa
Autor: www.wisla.krakow.pl Herb Wisły Kraków

Kilku piłkarzy Wisły Kraków ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Taką informację podał klub. Zapewnił również, że wdrożono wszystkie niezbędne procedury wymagane przy rozgrywkach ekstraklasy.

Jak podały władze klubu, wszystkie osoby zarażone zostały skierowane na kwarantannę. Reszta drużyny trenuje w oparciu o reżim sanitarno-epidemiologiczny. W stacjonarnych ćwiczeniach uczestniczą wyłącznie przedstawiciele pierwszego zespołu, którzy otrzymali negatywne wyniki testów. Klub nie podał oficjalnie o których zawodników chodzi.

Grób mistrza kolarskiego Ryszarda Szurkowskiego

W ostatnim spotkanie Wisła Kraków przegrała ze Śląskiem Wrocław 0:5. Z powodów zdrowotnych na boisku nie pojawili się m.in. napastnik Jan Kliment i pomocnik Aschraf El Mahdioui. W najbliższym meczu Biała Gwiazda ma zmierzyć się w niedzielę na wyjeździe z Wisłą Płock. Na ten moment krakowska drużyna w tabeli zajmuje 13. miejsce.

SQUID GAME po polsku. W co by grali zawodnicy?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE