Koronawirus w komunikacji publicznej. Podróżowałeś tymi pociągami lub autobusami?

2020-07-31 10:13 NM
Koronawirus w komunikacji publicznej. Podróżowałeś tymi pociągami lub autobusami?
Autor: Pixaby Koronawirus w komunikacji publicznej. Podróżowałeś tymi pociągami lub autobusami?

Uwaga! Ważne informacje dla pasażerów komunikacji publicznej. W pociągach relacji Warszawa-Kraków podróżowała osoba zakażona koronawirusem. Podobna sytuacja miała miejsce w autobusach kursujących na trasie Nowy Targ-Kraków. O jakie kursy dokładnie chodzi? Dowiecie się na krakow.eska.pl.

Koronawirus w pociągach Intercity

Sanepid apeluje do osób, które jechały pociągiem Intercity w czwartek, 23 lipca relacji Kraków-Warszawa, by zgłaszały się do stacji sanitarno-epidemiologicznej. Chodzi o kurs, który ze stolicy Małopolski wyruszył o 15:04. U jednego z pasażerów potwierdzono zakażenia koronawirusem.

Kolejny komunikat dotyczy pasażerów pociągu Intercity z Warszawy do Krakowa z piątku, 24 lipca. Wyjazd ze stolicy o 15:34.

Koronawirus w autobusie Szwagropolu

Podobna sytuacja miała miejsce w autobusie Szwagropolu. Również chodzi o kurs z czwartku, 23 lipca na trasie Nowy Targ-Kraków. Z przystanku autobus wyruszył punktualnie o godzinie 12.

Drugi kurs, którym miała podróżować osoba zakażona koronawirusem, to także autobus Szwagropolu. Chodzi o kurs z piątku, 24 lipca z Krakowa do Nowego Targu. Wyjazd o 18:05.

Informacje z podaniem danych osobowych (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu kontaktowego) można kierować na adres e-mail: nowytarg@psse.malopolska.pl., psse@pssekrakow.pl lub telefonicznie + 48 222 500 115, (12) 644-91-33

Bon turystyczny - najważniejsze informacje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Posłuchaj, jak rozpoznać początki żylaków. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.