Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego 21.11.2020. O której i gdzie oglądać?

2020-11-20 15:23 nm
Mateusz Morawiecki
Autor: TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS Mateusz Morawiecki

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego odbędzie się w sobotę, 21 listopada. Czy zostaną ogłoszone kolejne obostrzenia? A może dojdzie do poluzowania gospodarki? O której oglądać konferencję premiera? Dowiecie się na krakow.eska.pl.

Spis treści

  1. Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego 21.11.2020. Co zostanie ogłoszone?
  2. Premier zapowiada stopniowe odmrażanie gospodarki
  3. Konferencja premiera 21.11.2020. O której i gdzie oglądać?

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego 21.11.2020. Co zostanie ogłoszone?

W zeszłym tygodniu rzecznik rządu Piotr Mueller oraz minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosili, że do 29 listopada nie zostaną zniesione żadne obostrzenia. Nowe również mają się nie pojawić. Wszystko jednak zależy od sytuacji epidemicznej w kraju. Choć w ostatnich dniach notujemy mniej zakażeń, to z powodu koronawirusa umiera bardzo dużo osób. Tylko w miniony czwartek było ich ponad 600.

ESKA XD #010

Premier zapowiada stopniowe odmrażanie gospodarki

Na konferencji premier Morawiecki prawdopodobnie zapowie etapy odmrażania gospodarki. Jak ustalił nasz reporter, jako pierwsze otwarte mają zostać sklepy meblowe i większym stopniu, niż na tę porę galerie. Następnie wznowić działanie mają m.in. siłownie i kluby fitness. Póki co, nie ma informacji o otwarciu restauracji czy pubów.

Konferencja premiera 21.11.2020. O której i gdzie oglądać?

Póki co, nie wiadomo, o której rozpocznie się konferencja. Rzecznik zapowiedział, że ma rozpocząć się w sobotę, 21 listopada przed południem. Gdy pojawi się konkretna godzina, to informacje znajdziecie tutaj. Konferencję premiera Morawieckiego można śledzić m.in. na TVN24, TVP Info oraz na Facebooku.

Posłuchaj o niedomykalności zastawki trójdzielnej. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.