Klemens Murańka po raz drugi został ojcem! Skoczek narciarski pokazał zdjęcie syna

2021-01-04 13:02
Klemens Murańka
Autor: Cyfra Sport Klemens Murańka

Wielka rodzina polskich skoczków narciarskich znów się powiększyła! Tym razem ojcem został Klemens Murańka. Reprezentantowi Polski urodził się drugi syn. Murańska w sieci pochwalił się zdjęciem potomka.

Klemens Murańka po raz drugi został ojcem

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że ojcem został Dawid Kubacki. Pochodzącemu z Nowego Targu sportowcowi urodziła się córeczka Zuzanna. Teraz napłynęły do nas kolejne radosne informacje. Ojcem został także Klemens Murańka. To drugi syn 26-latka. Reprezentant Polski nowiną podzielił się z fanami za pomocą mediów społecznościowych.

Ukradł 4 kredki z przedszkola

Może wczorajszy występ nie zaliczę do udanych, ale dzisiejszy dzień mogę zaliczyć jak najbardziej do udanych, bo urodził mi się drugi syn!! - napisał szczęśliwy tata na swoim profilu na Instagramie.

Klemens Murańka po raz pierwszy ojcem został 31 sierpnia 2014 roku. Na świat przyszedł wtedy Klimek Junior. Skoczek narciarski niecały rok później wziął ślub z matką swoich dzieci, Agnieszką.

Posłuchaj, jak wygląda pierwsza pomoc przy skaleczeniu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Gwara góralska. Czy potrafisz dogadać się z Góralem?

Pytanie 1 z 15
Popularne dutki, to nic innego niż:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE