Kiermash powraca w nowej odsłonie! W tym roku wystawców spotkamy w Hype Parku!

2021-06-16 19:39
Kiermash 2021 odbędzie się w Hype Parku!
Autor: Kiermash/materiały prasowe

Już w najbliższy weekend (19-20 czerwca) powróci Kiermash. Odbędzie się on w krakowskim Hype Parku - niedawno otwartej, plenerowej przestrzeni, przypominającej letni festiwal. Od sobotniego południa gromadzić się tam będą wystawcy z całej Polski. Na stoiskach nie zabraknie niezależnej mody oraz użytkowego dizajnu.

Kosmetyki naturalne, biżuteria, zabawki dla dzieci, ceramika czy ubrania. Te przedmioty i nie tylko będzie można znaleźć podczas weekendowego Kiermashu. W krakowskim Hype Parku zgromadzą się wystawcy z całej Polski, którzy na co dzień prowadzą swoje sklepy głównie w internecie. Wszystkie przedmioty są okraszone autorskimi printami i niepowtarzalnymi krojami. Zostały wykonane w odpowiedzialny sposób, w poszanowaniu dla naszej planety, twórców oraz rzemieślników. 

- Wystawcy kiermaszowi to jest pełen przedział społeczeństwa. Nie mają żadnej etykietki na sobie. Pochodzą z różnych stron Polski. To są kreatywni ludzie, którzy kiedyś postanowili zrobić po prostu coś swojego - tłumaczy Mateusz Kaczan, organizator wydarzenia. 

Kiermash to nie tylko kolorowe stoiska z przedmiotami. Będą również inne atrakcje. Pojawią się między innymi: foodtracki i strefa relaksu. 

- Będą grali bardzo fajni DJ-e, więc możecie posłuchać super muzyki. Będziemy mieć pięć foodtracków z lodami, ciachami i napojami. Oprócz tego, że będzie można pójść coś kupić, to będzie się można przede wszystkim zainspirować. To nie chodzi o to, żeby od razu wydawać nie wiadomo ile pieniędzy. Tu chodzi o spotkanie - mówi Izabela Chyłek, organizatorka wydarzenia.

Hype Park to ponad 5000 m2 wolnej, industrialnej przestrzeni, która od niedawna zmienia się w wiosenno-letni plenerowy festiwal miejski, pełen koncertów, wydarzeń kulturalnych, imprez muzycznych, targów i lokalnych inicjatyw. Organizatorzy Kiermashu dodają również:

- Chcemy Was uspokoić i zapewnić, że z wielką uwagą monitorujemy bieżące wytyczne rządu dotyczące restrykcji epidemiologicznych. Na bieżąco dostosowujemy się do sytuacji i przygotowujemy się na wszelkie (nawet najostrzejsze) wymogi sanitarne. Na Kiermashu zawsze możecie czuć się bezpiecznie.

Kiermash rozpocznie się w sobotę w godzinach od 12:00-21:00. W niedzielę stoiska w Hype Parku zostaną otwarte w południe do godziny 18:00. Wydarzeniu patronuje Radio Eska.

Łoś biegał po Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE