Kiedy zostaną otwarte parki rozrywki? Wiemy, kiedy ruszy Energylandia! [DATY, ZASADY]

2020-06-02 11:52 NM
Energylandia: Dragon
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Kiedy zostaną otwarte parki rozrywki? Wiemy, kiedy ruszy Energylandia! [DATY, ZASADY]

Kiedy będzie można pójść do parków rozrywki? W zeszłym tygodniu rząd zapowiedział czwarty etap odmrażania gospodarki. W nim mają zostać otwarte duże centra rozrywkowe. Wiemy już, kiedy wystartuje Energylandia w Zatorze. Ta działać będzie na nowych zasadach. Park Rozrywki dezynfekować będzie m.in. dron! Co jeszcze się zmieni? O czym trzeba pamiętać podczas wizyty w Energylandii? Wszystkiego dowiecie się na krakow.eska.pl.

Spis treści

  1. Kiedy zostaną otwarte parki rozrywki? Czwarty etap odmrażania gospodarki
  2. Kiedy otworzą parki rozrywki?
  3. Kiedy otwarcie Energylandii?
  4. Kiedy Energylandia zostanie otwarta? Specjalne środki ostrożności

Kiedy zostaną otwarte parki rozrywki? Czwarty etap odmrażania gospodarki

W środę, 27 maja rząd ogłosił czwarty etap odmrażania gospodarki. Zostanie on wprowadzony już 6 czerwca. Otwarte zostaną m.in. siłownie i kluby fitness, kina, teatry czy baseny. Wszystko będzie odbywać się w wysokim reżimie sanitarnym. Szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie, wiadomo jednak, że np. w kinie podczas seansu obowiązkowe będzie noszenie maseczek. A kiedy będziemy mogli pójść do parku rozrywki?

Kiedy otworzą parki rozrywki?

Wiele osób czekało również na otwarcie parków rozrywki. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi bądź rodziną. Dla wszystkich, którzy zastanawiali się, czy parki rozrywki zostaną otwarte mamy świetną wiadomość! One również wznowią działanie 6 czerwca.

Kiedy otwarcie Energylandii?

6 czerwca po bardzo długiej przerwie otwarte zostanie Energylandia w Zatorze (woj. małopolskie). Parki rozrywki potwierdził to już m.in. na swoim profilu na Facebooku. Jak podkreślają właściciele Energylandii, miejsce jest już w 100 proc. gotowe na przyjęcie turystów.

Kochani, po długim czasie rozłąki wracamy już 6 czerwca, by zapewnić Wam bezpieczną rozrywkę! Na 100 proc. gotowi! Wprowadzamy najlepsze środki ostrożności i higieny. Ustaliliśmy, aż 15 nowych zasad, które odtąd będą nadawały rytm pracy naszego zespołu, by Goście byli bezpieczni, a ich pobyt w Parku był komfortowy! - czytamy na stronie Energylandii.

Kiedy Energylandia zostanie otwarta? Specjalne środki ostrożności

Energylandia wznowi działania 6 czerwca, jednak zostanie otwarta na nowych warunkach. Czego mogą spodziewać się osoby, które przyjadą do parku rozrywki?

  • bilety na Energylandii będą limitowane
  • wejścia dla pracowników i gości zostały wyposażone w kamery termowizyjne
  • w kolejkach będzie trzeba zachować 2 metry odstępu
  • w kasach zainstalowano szyby z pleksiglasu
  • posiłki w restauracjach goście będą zamawiać przez specjalną aplikację
  • bilety i rezerwacja terminu wizyty będą dostępne w sprzedaży on-line (kupionych nie trzeba już rezerwować)

Na terenie Energylandii znajdować się będzie również ponad 300 stacji do dezynfekcji dłoni. Po zamknięciu park rozrywki będą odkażać specjalistyczne drony. Powołana zostanie także specjalna grupa, która będzie dezynfekować powierzchnie użytkowaną.

Tak gaśnie Kraków. Piękne ujęcia z drona
Posłuchaj na czym polega dieta owocowa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.