Kiedy otwarcie siłowni i klubów fitness? Rząd podał konkretną datę! [TERMINY]

2020-05-29 7:48
Kiedy otwarcie siłowni i klubów fitness? Znamy dokładną datę!
Autor: Pixaby Kiedy otwarcie siłowni i klubów fitness? Znamy dokładną datę!

Kiedy zostaną otwarte siłownie i kluby fitness? Z pewnością wiele osób zadawało sobie to pytanie. Ćwiczenia w domu przynoszą wiele dobrego, jednak nic tak nie motywuje, jak wyjście na siłownie. Wiemy już, kiedy zostaną otwarte siłownie i kluby fitness. Rząd odniósł się także do siłowni "pod chmurką". Kiedy dokładnie będzie można z nich korzystać? Więcej dowiecie się na krakow.eska.pl.

Spis treści

  1. Kiedy zostaną otwarte siłownie i kluby fitness?
  2. Siłownie, kiedy otwarcie? Czwarty etap odmrażania gospodarki
  3. Otwarcie siłowni i klubów fitness
  4. Otwarcie siłowni i klubów fitness. Jak będą wyglądać ćwiczenia w tych miejscach?
  5. Siłownie "pod chmurką" czy można tam ćwiczyć?

Kiedy zostaną otwarte siłownie i kluby fitness?

Na zewnątrz temperatura coraz wyższa, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się sezon letni. I choć w tym roku wakacje z pewnością będą wyglądać inaczej, niż te, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni, to wiele osób chce w lecie chce być w dobrej formie. Przez długi czas musieliśmy skupić się na ćwiczeniach w domu. Pomagało też bieganie i jazda na rowerze. Tęskniliśmy jednak za siłowniami, bo to ponoć one najbardziej motywują do pracy. Na szczęście wiemy już, kiedy siłownie i kluby fitness zostaną otwarte! Rząd podał właśnie termin.

Siłownie, kiedy otwarcie? Czwarty etap odmrażania gospodarki

W marcu w Polsce zostały wprowadzone liczne obostrzenia. Ich znoszenie ma odbywać w czterech etapach. W środę, 27 maja rząd ogłosił wprowadzenie czwartego etapu odmrażania gospodarki. W nim otwarte zostaną m.in. kina, teatry czy salony tatuażu. Działają one jednak w wysokim reżimie sanitarnym. O czym należy pamiętać w tych miejscach? Sprawdźcie w artykułach poniżej:

A kiedy siłownie zostaną otwarte?

Otwarcie siłowni i klubów fitness

Ta wiadomość z pewnością ucieszyła wszystkich, którzy już nie mogli doczekać się ruchu w sali treningowej. Rząd ogłosił, że siłownie i kluby fitness zostaną otwarte już 6 czerwca. Wznowienie działalności tych obiektów również zostało przewidziane na czwarty etap odmrażania gospodarki. Otwarte zostały także baseny. Wiadomo też, że siłownie i kluby fitness będą działać według specjalnych zasad. Te poznamy z pewnością już niebawem.

Otwarcie siłowni i klubów fitness. Jak będą wyglądać ćwiczenia w tych miejscach?

Jak mogą wyglądać siłownie w nowej rzeczywistości? Na poniższym nagraniu zobaczycie, jak po pandemii koronawirusa prezentują się te w Hong Kongu.

Siłownie "pod chmurką" czy można tam ćwiczyć?

Jeśli ktoś nie chce trenować w lokalu będzie mógł skorzystać z siłowni "pod chmurką". Te zostaną uruchomione już w sobotę, 30 czerwca.

Posłuchaj, i poznaj cztery proste ćwiczenia, które pomogą odreagować stres. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE