energylandia

i

Autor: Materiały prasowe Kiedy otwarcie parków rozrywki? Kiedy otwarcie Energylandii?

Kiedy otwarcie parków rozrywki? Wiemy, od kiedy ruszy Energylandia! [DATY, ZASADY]

2021-05-17 9:01

Kiedy otwarcie parków rozrywki? Padła konkretna data! Podał ją rząd na ostatniej konferencji prasowej. Wiemy, też kiedy otworzy się Energylandia. To świetna wiadomość zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od kiedy będzie można wybrać się do Energylandii? Na jakich zasadach będzie działać? Sprawdźcie w naszym materiale.

Kiedy otwarcie parków rozrywki? Luzowanie obostrzeń w Polsce

Kiedy otwarcie parków rozrywki? Rząd postanowił przyspieszyć luzowanie obostrzeń w Polsce. To ze względu na coraz lepszą sytuację pandemiczną i spadającą liczbą zakażeń koronawirusem. Co się zmieni? Od 21 maja otwarte zostaną kina, teatry, opery i filharmonie. Tydzień później będzie można pójść do restauracji i zjeść posiłek wewnątrz lokalu. Otwarte zostaną też baseny dla wszystkich. Imprezy okolicznościowe (wesela, komunie) będą mogły odbywać się przy zachowaniu limitu 50 osób (do limitu niewliczane są osoby zaszczepione).

To jednak nie wszystko. 21 maja otwarte zostaną też parki rozrywki! To świetna wiadomość dla dzieci i dorosłych.

Raport z anteny 12.05, godz.10

Kiedy otwarcie Energylandii? Na jakich zasadach?

Otwarcie parków rozrywki nastąpi już w piątek, 21 maja. Czekało na to wiele osób. Otwarcie Energylandii odbędzie się jednak w ścisłym reżimie sanitarnym. Obłożenie parku rozrywki na świeżym powietrzu może wynieść 50 proc. Energylandia będzie otwarta codziennie od godz. 10.00 do godz. 18.00.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?