PAYBACK znika ze znanej sieci sklepów. Czy klienci stracą uzbierane punkty?

i

Autor: Wikimedia Commons

Znana sieć wycofuje się z systemu PAYBACK

Kaufland wycofuje program PAYBACK. Co z punktami? Czy klienci je stracą?

2023-03-18 8:20

Znana sieć sklepów poinformowała o ważnych zmianach, jakie już niebawem czekają klientów. Chodzi o program PAYBACK, z którego wycofuje się firma Kaufland. Zaniepokojeni są przede wszystkim posiadacze kart PAYBACK, którzy od długiego czasu zbierali punkty. Czy będą dalej ważne? Jakie zmiany czekają sieć? Sprawdźcie w naszym materiale.

Czy punkty stracą ważność?

Sieć sklepów Kaufland poinformowała, że program PAYBACK nie będzie już dostępny w jej sklepach.

- Kaufland podjął decyzję o wycofaniu się z programu. PAYBACK dostępny będzie w sklepach sieci do 30.04.2023 r. - do tego czasu możesz zbierać i wymieniać punkty PAYBACK na zakupy w Kauflandzie (…). Od 1.05.2023 r. Program PAYBACK nie będzie dostępny już w sklepach sieci Kaufland - poinformowała firma w swoim komunikacie.

Kaufland poinformował, że karty klientów pozostaną ważne i będą mogli oni nadal zbierać i wymieniać punkty PAYBACK u pozostałych blisko 300 partnerów online i offline.

Dlaczego Kaufland rezygnuje z PAYBACK? Firma podaje, że decyzja jest podyktowana zmianą strategii marki w obrębie programów lojalnościowych.

- Atutem sieci Kaufland jest szeroki wybór artykułów wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Pracujemy nad nowymi korzyściami, które powinny ucieszyć naszych klientów. O szczegółach poinformujemy wkrótce – czytamy.

Nowe korzyści zapowiadane przez Kaufland mają zostać wprowadzone w najbliższym czasie, jeszcze przed 30 kwietnia. Firma odpowiedziała także na najważniejsze pytania klientów.

Do kiedy można zbierać punkty PAYBACK w Kauflandzie? Co się z nimi stanie?

Klienci sieci będą mogli zbierać i wykorzystywać punkty do 30 kwietnia bieżącego roku. Po tym czasie zgromadzone punkty będzie można zrealizować u pozostałych partnerów obsługujących system PAYBACK. W samym Kauflandzie już niebawem mają pojawić się nowe możliwości oszczędzania – firma ma poinformować o nich wkrótce.

Czy po 30 kwietnia nie będzie można zbierać punktów PAYBACK?

Kaufland poinformował, że zbieranie punktów wciąż będzie możliwe, ale u pozostałych partnerów systemu. Po 30 kwietnia nie będzie takiej możliwości w sklepach sieci Kaufland.

Czy niewykorzystane punkty znikną?

Nie – punkty, które udało nam się zebrać zostaną zachowane na kontach i będzie można je wymieniać u innych partnerów programu PAYBACK.

Tańczące z promocjami 16-03-2023

QUIZ z wiedzy ogólnej o polskich serialach. Nie skompromituj się!

Pytanie 1 z 13
Kto grał małżeństwo Barbary i Bogumiła Niechciców w serialu "Noce i dnie"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE