Juwenalia Krakowskie dzień pierwszy

i

Autor: Daniel Szura Juwenalia w Krakowie w 2022 roku

wydarzenia

Juwenalia 2023 w Krakowie pod oficjalnym patronatem ESKI!

2023-03-29 15:20

Największe studenckie święto powraca! Możemy już ogłosić, że tegoroczne Juwenalia w Krakowie odbywać się będą pod oficjalnym patronatem ESKI! Czeka na was mnóstwo wrażeń, koncertów oraz innych eventów związanych z tym wydarzeniem. Śledźcie naszą stronę, social media, słuchajcie nas w Krakowie na 97,7 FM i bądźcie na bieżąco!

Juwenalia 2023 w Krakowie pod oficjalnym patronatem ESKI

Krakowskie Juwenalia co roku przyciągają rzeszę studentów z Krakowa i całej Polski, którzy przez kilka dni radośnie bawią się w mieście. W wydarzeniach biorą też udział osoby, które naukę na uczelniach mają już za sobą. W tym roku Juwenalia w Krakowie odbędą się od 16 do 21 maja i zostały objęte patronatem ESKI. A to oznacza, że nasza ekipa będzie wam towarzyszyć podczas koncertów i innych eventów związanych z tym świętem.

Juwenalia 2023 w Krakowie. Co się będzie działo?

Największe studenckie święto organizowane jest przez: Uniwersytet Jagielloński, Akademię Górniczo-Hutniczą, Politechnikę Krakowską oraz Akademię Wychowania Fizycznego. Jak co roku, lista artystów, których będzie można posłuchać podczas Juwenaliów w Krakowie, jest bogata. Wiemy już, że na scenie pojawią się m.in. Nocny Kochanek, Krzysztof Zalewski, Bracia Figo Fagot, Kizo, Gibs, którzy będą czekać na was w czterech strefach: Plaża, Żaczek, Plibuda oraz Zielone. Dodajmy, że Juwenalia to nie tylko koncerty, ale także korowód, projekty kulinarne, klubowe imprezy czy też zawody sportowe.

My, jako ESKA również coś dla was przygotujemy! Śledźcie naszą stronę internetową, social media oraz słuchajcie nas w Krakowie na 97,7 FM. Wkrótce więcej szczegółów!

Tak bawiliście się na Juwenaliach w Krakowie w ubiegłych latach

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE