Jeździsz autem tej marki? Spodziewaj się częstszych kontroli policji

2023-02-25 15:21

Okazuje się, że policyjne kontrole mogą być uwarunkowane nie tylko tym, czy popełniliśmy na drodze jakieś wykroczenie lub też przekroczyliśmy dozwoloną prędkość, ale też tym, jakiej marki jest nasz samochód. Niemal każdy spotkał się ze stereotypem "młodego beemiarza", który szczególnie chętnie jest zatrzymywany przez drogówkę, ale czy oprócz BMW są jeszcze inne marki kontrolowane częściej od pozostałych? Okazuje się, że tak! Sprawdźcie w naszej galerii, o które chodzi.

Które auta są najczęściej zatrzymywane do kontroli? Sprawdź, na które marki ma oko policja

Były policjant, który od czterech lat jest twórcą internetowym, a na YouTube funkcjonuje jako Sierżant Bagieta, publikuje filmy, w których odnosi się do pracy policji i zdradza różne tajniki tego zawodu. W jednym z nagrań podzielił się z internautami wiedzą na temat tego, które marki aut są najczęściej zatrzymywane do kontroli. W zestawieniu nie zabrakło oczywiście BMW, ale jakie marki jeszcze się tam znalazły i dlaczego? Sprawdźcie w naszej galerii.

Policjanci ze Wschowy ścigają 21-latka poszukiwanego do odbycia kary

QUIZ. Motoryzacyjna prawda/fałsz. 50 proc. szansy w każdym pytaniu, ale łatwo nie będzie!

Pytanie 1 z 10
Największa dopuszczalna prędkość w Polsce to 150 km/h
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE