Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie 2021. Jakie kramy staną na Rynku Głównym?

i

Autor: Pixaby Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie 2021. Jakie kramy staną na Rynku Głównym?

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie powraca! Magiczna atmosfera znów zapanuje na Rynku

2021-11-26 15:36

To świetna wiadomość dla mieszkańców Krakowa oraz turystów. Po rocznej przerwie na Rynku Głównym znów pojawi się Jarmark Bożonarodzeniowy. Kramy zostaną rozstawione już w piątek, 26 listopada.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie 2021. Jakie kramy staną na Rynku Głównym?

Na tę informację czekała większość mieszkańców Krakowa. Jarmark Bożonarodzeniowy pojawi się w tym roku na Rynku Głównym. Znów będzie kolorowo, głośno i smacznie. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie nie odbył się ze względu na pandemię koronawirusa.

Kiedy na Rynku Głównym rozłożą się kramy? Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie wystartuje w piątek, 26 listopada. Swoje towary zaprezentują kupcy na 68 stoiskach. W Krakowie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego pojawią się przedstawiciele z Litwy, Ukrainy czy Węgier. Będzie można zakupić m.in. ozdoby świąteczne, rękodzieło, ceramikę, a także artykuły spożywcze, jak sery, wędliny czy chleb. Miłośnicy oryginalnej biżuterii również znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie również wyrób z czekolady, prażonych orzechów, czy ciast. Na krakowskim Rynku pojawi się też "Grzaniec Galicyjski", który już wpisał się w tamtejszą atmosferę.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie potrwa tym razem dłużej. Będzie można go odwiedzić do 2 stycznia 2022 roku.

Montaż iluminacji świątecznych w Warszawie