Iga Świątek i przyjaciele dla Ukrainy! Nie przegapcie kolejnej puli biletów na mecz w Krakowie! Gdzie je kupić?

2022-07-03 17:34
Iga Świątek w Krakowie
Autor: Iga Świątek i przyjaciele dla Ukrainy - materiały prasowe

Najlepsza rakieta świata zagra mecz w Krakowie. Iga Świątek, Agnieszka Radwańska, Serhij Stachowski i Martyn Pawelski zmierzą się w meczu charytatywnym dla Ukrainy. Odbędzie się on 23 lipca w krakowskiej Tauron Arenie. Pieniądze z biletów zostaną przeznaczone na wsparcie najmłodszych uchodźców oraz dzieci, które pozostały na Ukrainie.

30 czerwca ruszyła sprzedaż biletów na mecz charytatywny z udziałem Igi Świątek, Agnieszki Radwańskiej, Serhija Stachowskiego i Martyna Pawelskiego. Tenisiści zmierzą się zarówno w singlu, jak i w deblu. Początek sportowych emocji już 23 lipca o 12:00 w krakowskiej Tauron Arenie. Mecz sędziować będzie najlepsza ukraińska tenisistka Elina Svitolina. 

- Agnieszka Radwańska razem z Serhijem Stachowskim zagra mecz deblowego mixta przeciwko samej Idze Świątek i polskiemu, dobrze rokującemu juniorowi Martynowi Pawelskiemu. Natomiast głównym punktem programu będzie jeden set singla, w którym Iga Świątek zmierzy się z Agnieszką Radwańską - mówi Michał Zalewski, Rzecznik projektu „Iga Świątek i przyjaciele dla Ukrainy”.

Pierwsza pula 10 tysięcy biletów została wyprzedana w ekspresowym tempie. Druga o połowę mniejsza zostanie uruchomiona 11 lipca. Nie warto więc czekać i zastanawiać się zbyt długo. 

- Największy procent środków zostanie przekazany funduszowi pomocowemu Ukrainy United 24. Trafi bezpośrednio do dzieci, które znajdują się tam na Ukrainie. Część środków trafi także do fundacji Eliny Svitoliny oraz do UNICEF Polska na wspieranie tej młodzieży ukraińskiej, która jest u nas na miejscu w Polsce - tłumaczy Michał Sobolewski, Rzecznik Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. 

Pomysłodawczynią organizacji meczu charytatywnego jest sama Iga Świątek - pierwsza rakieta świata. Bilety możecie kupić na jej stronie internetowej. Start drugiej puli już w poniedziałek 11 lipca. 

Nowy Skarbiec Koronny na Wawelu

QUIZ. Znasz te przysłowia o lecie i wakacjach? My podajemy początek, a Ty musisz dopasować zakończenie

Pytanie 1 z 15
Kiedy lipiec daje deszcze...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE