Hokej: Comarch Cracovia zmierzy się z Energą Toruń na starcie fazy play-off

2021-02-22 20:38 ŁM
hokej
Autor: Pixers

Hokeiści Comarch Cracovii rozpoczynają zmagania w fazie play-off Polskiej Hokej Ligi. W rywalizacji do czterech zwycięstw Pasy zmierzą się z Energą Toruń. Jak podkreślają członkowie sztabu szkoleniowego nastroje w drużynie przed pierwszym meczem są bardzo dobre.

- Przygotowaliśmy się motorycznie i pod względem zgrania do tej ostatniej części sezonu. Wygraliśmy dwa ostatnie mecze z Jastrzębiem i zdeklasowaliśmy GKS Katowice 10:1. To znaczy, że atmosfera jest bardzo dobra. Gra w tych meczach też była dobra, wiadomo że kilka aspektów można poprawić, ale teraz staramy się jak najlepiej taktycznie przygotować się do starcia z zespołem z Torunia - mówi trener Comarch Cracovii Rudolf Rohaczek.  

W Politechnice Krakowskiej pojawił się wirtualny symulator spawania

W sezonie zasadniczym Pasy zajęły w lidze dopiero 6. miejsce i to rywale z Torunia będą faworytami w starciu ćwierćfinałowym. Trener Rohaczek pytany przed startem rywalizacji o szanse na medal unikał konkretnej odpowiedzi.

- Zawsze się gra o wszystko, ale my podchodzimy do tego bardziej krótkofalowo. Nasz cel to pierwszy mecz, a później możemy iść dalej, więc na razie nie myślimy o niczym innym, niż pierwszym meczu - mówi trener Rohaczek. 

Pierwsze dwa mecze Comarch Cracovia zagra na wyjeździe we wtorek oraz środę. Następnie w weekend rywalizacja przeniesie się do Krakowa.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Zagrali w partyjkę hokeja na tafli Morskiego Oka. Wyjątkowy pomysł czy głupota? Posłuchaj materiału Łukasza Bobka: