GIGANTYCZNE utrudnienia na Zakopiance. Samochody mają problem z poruszaniem się [ZDJĘCIA]

2021-01-15 10:07

Bardzo trudne warunki panują od rana na Zakopiance. Wszystko przez nieustające opady śniegu. Trasa jest stale zasypywana, jest też bardzo ślisko. Wiele samochodów ma problem z podjazdem na wzniesienia. Policja apeluje o ostrożność. Synoptycy zapowiadają, że taka pogoda utrzyma się w najbliższych godzinach.

Zakopianka - utrudnienia. Jaka jest sytuacja?

W piątek rano kierowcy stanęli w kilkunastokilometrowych korkach na Zakopiance. Chodzi o odcinek od Głogoczowa w kierunku Krakowa. Tiry zablokowały tam przejazd, nie radząc sobie na stromych pojazdach. W Małopolsce pada śnieg i Zakopianka cały czas jest zasypywana. Jest też bardzo ślisko. Na okolicznych drogach warunki są jeszcze gorsze. Tam zalega śnieg i poruszania się po nich wymaga sporo doświadczenia.

Policja apeluje o ostrożność, bo warunki na pewno się nie poprawią. Synoptycy zapowiadają opady śniegu oraz bardzo duży mróz. Więcej na temat pogody w nadchodzących dniach pisaliśmy tutaj:

Tak zimno nie było od dawna! Temperatura odczuwalna sięgnie nawet -40 stopni!

Kraków upamiętnił Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w drugą rocznicę jego śmierci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE