Policja

i

Autor: Pixabay

Na sygnale

Groził mu pozbawieniem życia. Ugodził nożem… swojego kolegę

2023-05-30 16:22

Groźne sytuacje w życiu mogą wydarzyć się niemal w każdym momencie, a niebezpieczeństwo może czyhać na nas tuż za rogiem. Przekonał się o tym jeden z mieszkańców Małopolski, który spędzał czas z kolegami. Ostatecznie skończył w szpitalu z obrażeniami ciała, bo jeden z nich… ugodził go nożem.

Małopolskie. Ugodził kolegę nożem. Policja zatrzymała przestępcę

Niebezpieczne sytuacje mogą wydarzyć się wszędzie. Na zakupach, podczas jazdy samochodem, a jak się okazuje także w trakcie spotkania ze znajomymi. Dokładnie takiej sytuacji doświadczył jeden z mieszkańców Gdowa. Małopolska policja poinformowała o interwencji do jakiej doszło w piątek, 26 maja na terenie gminy. Dyżurny otrzymał alarmujące zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem 43-letniego mężczyzny. Na miejsce niezwłocznie udał się patrol funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Gdowie.

Po przybyciu na miejsce i wykonaniu czynności wraz z przesłuchaniem świadków funkcjonariusze ustalili, że w miejscu zdarzenia kilka osób spożywało alkohol. W pewnym momencie dołączył do nich 62-letni mieszkaniec gminy Gdów, który trzymając nóż w ręku zaczął grozić 43-leniemu mężczyźnie pozbawieniem go życia, po czym ugodził go nożem w prawe udo.

Sprawca uciekł, a pokrzywdzony udał się do sąsiedniej posesji. Tam udzielono mu pomocy medycznej i zawiadomiono służby.

Następnego dnia wieliccy kryminalni zatrzymali 62-letniego napastnika, który usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych, a także uszkodzenia ciała. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Wielka akcja policji w Krakowie. Interweniowali antyterroryści!

Wielka akcja policji w Krakowie. Interweniowali antyterroryści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE