Bezpłatne korepetycje dla dzieci pracowników służby zdrowia. Wyjątkowa akcja w Krakowie!

2020-05-15 13:13 Łukasz Miłoszewski
Nie zdałeś na maturze matematyki? Przyjdź na bezpłatne korepetycje!
Autor: pixabay.com fot. Komsomolec, CC0

Bezpłatne korepetycje dla dzieci pracowników służby zdrowia, którzy walczą z koronawirusem. To pomysł wolontariuszy z Uniwersytetu Jagiellońskiego, aby podziękować medykom za ciężką pracę.

- Udzielamy korepetycji z fizyki, chemi i matematyki. W akcji UJ dla medyków bierze udział kilkunastu wolontariuszy. Zaangażowaliśmy najlepszych wykładowców, studentów i doktorantów. Zachęcamy do przyłączenia się do tej inicjatywy przedstawicieli innych wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także innych uczelni - mówi jedna z organizatorek akcji Anna Gawlik z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ.

Aby wziąć udział w akcji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ.

- Formularz ten znajduje się w artykule o tytule UJ dla medyków, w przypadku pytań można się z nami skontaktować mailowo pod adresem promocja.fais.uj.edu.pl - dodaje Anna Gawlik. 

Zajęcia są skierowane dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Posłuchaj, ile można schudnąć, stosując dietę tysiąc kalorii. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #14