Ewa Bilan-Stoch - to dzięki niej Kamil Stoch został mistrzem

2020-01-28 9:00
Kamil Stoch z żoną
Autor: Marek Zieliński Kamil Stoch z żoną

Kamil Stoch stanął na najwyższym stopniu podium podczas konkursu w Zakopanem. Skoczka pod Wielką Krokwią mocno dopingowała jego żona, Ewa Bilan-Stoch. Reprezentant Polski w wywiadach wiele razy podkreślał, że sukces zawdzięcza także swojej ukochanej. Zobaczcie zdjęcia pięknej żony Kamila Stocha!

Nie od dziś wiadomo, że kobieta jest największym wsparciem mężczyzny. Od wielu lat przekonuje się o tym Kamil Stoch. Jego żona Ewa bardzo często towarzyszy mu podczas zawodów. Ukochana reprezentanta Polski nie tylko kibicuje zawodnikom, ale często również pracuje. Ewa Bilan-Stoch jest bowiem z wykształcenia fotografem. To właśnie dzięki swojej pracy poznała przyszłego mistrza olimpijskiego.

W minionym tygodniu w Zakopanem odbył się wernisaż prac Ewy Bilan-Stoch. Żona reprezentanta Polski zaprosiła do współpracy 30 najlepszych skoczków z ostatnich lat. Sportowcy "trzymali" w rękach medale, które były ułożone w bukiety kwiatów. Projekt o nazwie "Perpetui flores" wzbudził spore zainteresowanie.

Piękna, utalentowana i kochająca żona. Czego można chcieć więcej? Zobaczcie zdjęcia żony Kamila Stocha!

W Krakowie po raz pierwszy odbyły się Igrzyska Wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnością [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE