ESKA Winter City 2022. Tak bawiliśmy się na Kotelnicy Białczańskiej! Czas na kolejne lokalizacje! [GALERIA]

2022-01-24 14:59

Pierwszy przystanek akcji ESKA Winter City 2022 już za nami! W miniony weekend naszą ekipę mogliście spotkać na Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej. Oj działo się! Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia!

ESKA Winter City 2022 na Kotelnicy Białczańskiej

Zimowa trasa Radia ESKA wystartowała. W miniony weekend ekipę ESKA Winter City można było spotkać na Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej. Na stoku powstało specjalne zimowe miasteczko. Od piątku do niedzieli odwiedziło nas mnóstwo osób, które szusowały w rytm najlepszych Hitów na Czasie, brały udział w konkursach oraz rozgrzewały się dzięki gorącym napojom. Jak to dokładnie wyglądało? Sprawdźcie w naszej galerii!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022

To nie koniec naszej trasy! W ramach ESKA Winter City zamierzamy odwiedzić kolejne miejscówki. Już w najbliższy weekend czekamy na Was w Zieleńcu! Pełną listę wraz z datami znajdziecie poniżej.

ESKA Winter City 2022 - TRASA
Autor: Radio ESKA ESKA Winter City 2022 - TRASA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE