ESKA Summer City: Termy Bania, a potem powrót do dzieciństwa dzięki wizycie w Rabkolandzie [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-08-09 14:09

Akcja ESKA Summer City trwa! W zeszłym tygodniu tradycyjnie już odwiedziliśmy Terma Bania. Tam znów rozkręcaliśmy imprezę z naszymi słuchaczami. Dodatkowo przenieśliśmy się do czasów naszego dzieciństwa, a to wszystko dzięki wizycie w Rabkolandzie. Jak się bawiliśmy? Zobaczcie koniecznie naszą relację!

Akcja Summer City zwalnia. Wręcz przeciwnie! Nasze radosne ekipy wciąż można znaleźć w całej Polsce. Jesteśmy wraz z Wami w najlepszych w Polsce miejscówkach, gdzie chętnie imprezujemy. Ekipa Summer City każdego tygodnia przemierza także Kraków i Małopolskę. Gdzie nas można było spotkać ostatnio?

W czwartek, 4 sierpnia ponownie odwiedziliśmy Termy Bania. To już stała miejscówka na naszej liście podczas tegorocznych wakacyjnych wyjazdów. Nasza ekipa przeprowadziła małe zawody w tańczeniu z piłką. Nie zabrakło też wspólnych układów tanecznych.

W sobotę natomiast nie straszna nam była deszczowa pogoda. Wybraliśmy się do Rabkolandu, by powspominać czasy dzieciństwa. Były karuzele, samochodziki oraz... chemiczne eksperymenty! Zobaczcie wideo i naszą fotorelację!

ESKA Summer City Terma Bania i Rabkoland
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE